15.6" Slim 40Pin NV156FHM-T08 1920*1080 FHD On-Cell Touch Laptop تعویض صفحه نمایش LCD لپ تاپ
صفحه نمایش لپ تاپ
1 نظرات
حالا حرف بزن
ord مقدمه محصول انتخاب جایگزین عالی 15.6 اینچ NV156FHM-T08 یک صفحه نمایش LCD باریک 40pin است که برای تعویض لپ تاپ ایده آل است. با وضوح وضوح FHD 1920*1080 ، تصاویر تیز را ارائه می دهد ، و از سازگاری یک... مشاهده بیشتر
پیام های بازدید کننده پيغام بذاريد
15.6